Rozmowy o wojnie

Tutaj Wataha Wschodzącej Gwiazdy może spokojnie rozmawiać o planach na wojnę.  Podpisujcie się!

140 komentarzy:

  1. Hej wataho! O tym blogu nie dowie sie WZR więcmmożemy tu spokojnie rozmawiać o wojnie. Ktoś ma jakiś plan??

    Aria

    OdpowiedzUsuń
  2. Dobra, ja mam:

    Szczeniakui pujda z opiekunami:Storm i Chari i ze straznikiem Eragonem ( morze jeszcze przed wojna znajde jakichs opiekunow) do ziemnej jaskini Banshee. Tam beda bezpueczni. Sawyer na cheile pujdzie zobaczyc wojnę, ale reszta siedzi w bezpiecznej kryjowce. Follow, Luna, wy wytworzcie pole ochronne nad kryjowka szczeniakow.

    Rolly

    OdpowiedzUsuń
  3. Dobry pomysl, Rolly. Zwiadowcy:Mefisto, Atena,Valixy i Ephira- pobiegnijvie do WZR. Na zwiady. Flix, pomurz uzdrowicielom wytwarzac leki. Juz od dzic beda wystawione warty przy jaskiniach. Dzis przy Jaskini Alph: Eragon, w nocy Banshee, przy Jaskin Gamm, Delt i Omeg: Reika, w nocy Senter

    Aria

    OdpowiedzUsuń
  4. Saw, jako stazysta na strarznika, morzesz pomuc mamie przy warcie

    Rolly

    OdpowiedzUsuń
  5. A co ja mam robić , Ario?

    Leach
    PS Radzę Storm bardzo pilnować Glimmer .

    OdpowiedzUsuń
  6. I też mam pomysł : niech w czasie wojny Eragon czai się przy jaskini , a jak tylko zobaczy wilka z WZR , rzuci się na niego . Storm i Charie będą pilnować szczeniąt w jaskini .

    Leach
    PS Jest problem: nigdzie nie ma Tashy . Na żadnych terenach!

    OdpowiedzUsuń
  7. Leach, ty jestes wojownikiem, wiec pewnie jutro bedziesz mial warte przy jakiejs jaskini a potem na wojnie bedzoesz walczyl!

    Ps. Wiem...Glimm na pewno bedzie chciala sie wymknac....

    Aria

    OdpowiedzUsuń
  8. Biegne na poszukiwania!!

    Zuko

    OdpowiedzUsuń
  9. Ale podobno Shadow widziała , że Tasha przekracza Wilczy Potok . :(

    Leach

    OdpowiedzUsuń
  10. Tak, widzialam ja. Moge pujsc z wojkiem Zuko??

    Shadow

    OdpowiedzUsuń
  11. Co?! Moja siostra zniknęła!? Przeszła przez Wilczy Potok?!

    Berlo

    OdpowiedzUsuń
  12. Wygramy ta wojne!!!!

    Reika

    OdpowiedzUsuń
  13. Ario! Rolly! Zuko! Wiem , gdzie mogła pójść Tasha!

    Berlo

    OdpowiedzUsuń
  14. Są dwie opcje : Albo do Watahy Krystalicznej Wody , do swojego chłopaka Savoya , albo do Watahy Złotej Iskry , do Artemisy .

    Berlo

    OdpowiedzUsuń
  15. Mam dwa pytania do Arii .

    Leach

    OdpowiedzUsuń
  16. Jak Banshee sie wyspi ( bo dzis ma nocna wahte) to zaprowadzi szczeniaki i opiekunow do jej kryjowki. Niech zobacza gdzie beda sie chowac

    Aria

    OdpowiedzUsuń
  17. Zuko, wez Shadowy i Berlo. On pokarze ci droge do tych watah. Tak Leach?

    Aria

    OdpowiedzUsuń
  18. Pierwsze pytanie : co ty na to na mój plan? Drugie : czy szczeniaki z WWN zostaną z Opiekunkami w swojej watasze , czy przeniosą się do jaskini Banshee?(Wtedy będzie jedna opiekunka więcej) .

    Leach

    OdpowiedzUsuń
  19. Twoj plan jest dobry, ale chodzi ci o ta jaskinie Banshee, tak?? Jeszcze nie wiem, nie wiadzialam tej ziemnej jaskini i nie wiem czy pomiesci tyle wilkow. Zapytam Ban jak sie obudzi

    Aria

    OdpowiedzUsuń
  20. OK .

    Leach
    PS Jak idą poszukiwania Tashy?

    OdpowiedzUsuń
  21. Jestesmy w drodze do WKW

    Shadow

    OdpowiedzUsuń
  22. OK . Powiedzcie , jak się czegoś dowiecie .

    Leach

    OdpowiedzUsuń
  23. Banshee, zaprowadz szczeniaki, Leacha, Stotm i Chari do tej twojej jaskini ziemnej w ktorej sie urodzilas

    OdpowiedzUsuń
  24. To w końcu jak duża jest ta jaskinia?

    Leach

    OdpowiedzUsuń
  25. Hej! Patrzyłem na rozmowy WZR . Bryza wymięka! Prosiła przeprosić Sentera , szkoda jej Mikandi ale uważa , że Charie zepchnęła Mikandi .

    Leach

    OdpowiedzUsuń
  26. Ario!!!!!!!!! Shake i Shima weszli do tereny WWG! Mogę zabić Shake'a? Proszę!!!!!!! Mam u niego dług! To przez niego mam tą paskudną ranę na pysku!!

    Glimmer

    OdpowiedzUsuń
  27. dziękuje za pozwolenie!

    Saw

    OdpowiedzUsuń
  28. Ario ,czy to dobry pomysł ,żeby Saw mi pomagał?

    Banshee

    OdpowiedzUsuń
  29. Niemogę się skontaktować z WBK ponieważ niema tam loginów :(


    Banshee

    OdpowiedzUsuń
  30. MAMO to bardzo dobry pomysł ,wykarze swoje umiejętności których ty mnie auczyłaś !!!!

    PS. mam nadzieję ,że Tasha sie znajdzie.

    Saw

    OdpowiedzUsuń
  31. Ban, Saw jezt teraz starzysta. Niech sie czegos nauczy. Banshee, czy ta jaskinia ziemna w ktorej sie urodzilas jest durza?

    Aria

    OdpowiedzUsuń
  32. Na pewno się znajdzie . Znam ją . Ale jest problem : jeśli Zuko , Shadow i Berlo jej nie znajd a m to Tasha pojawi się , ale...Na wojnie .

    Glimmer
    PS Ario , do mogę dać Shake'owi w kość? Proszę!

    OdpowiedzUsuń
  33. Eh...bryza to tchurz. Chciała odwołać wojne i zaprowadzic pokoj! Glim, atakuj!

    Aria

    OdpowiedzUsuń
  34. Jupi je!!!!!! Zaraz Wam zdam relacje! Wielkie dzięki Ario!

    Glim

    OdpowiedzUsuń
  35. Spoko Glimm, ale mow mi ciociu

    Aria

    OdpowiedzUsuń
  36. Dobrze , Ciociu! :D Udało mi się!!!!!!!!!! Zabiłam Shake'a!!!!! Jestem w siebie dumna! Mam tylko pogryzioną prawą przednią łapę , a Shima ma ranę na grzbiecie!!!! :D

    Glimmer

    OdpowiedzUsuń
  37. Ciociu! Widziałam Tashę!

    Glimm

    OdpowiedzUsuń
  38. Brawo, Glimm! Gdzie ja widzialas?

    Aria

    OdpowiedzUsuń
  39. Em...Na terenie WZ .

    Glimmer

    OdpowiedzUsuń
  40. Zuko poinformowany. Zaraz ja tu sprowadzi!

    Rolly

    OdpowiedzUsuń
  41. Ario , nie uwierzysz , ale oni nie mają żadnych wojowników! Będą walczyć tylko łowcy , strażnicy i zawiadowcy! I mają tylko jedną Opiekunkę szczeniąt!

    Leach

    OdpowiedzUsuń
  42. Wiem. Ogladalam jej watache. Wygramy ta wojne!!!!

    Aria

    OdpowiedzUsuń
  43. Mam Tasze! Teraz nam mow po co zes tam polazla!

    Zuko

    OdpowiedzUsuń
  44. Tak, jaskinia jest durza, ale ile dokładnie jest szczeniąt w WWN?

    Banshee

    OdpowiedzUsuń
  45. 12 , ale Alpha Charli powiedziała , że dwie najstarsze - Linda i Evana , mogą zostać w ich watasze z nauczycielką . Druga może pójść do naszych szczeniaków .

    Leach

    OdpowiedzUsuń
  46. Poszłam na przeszpiegi . I dowiedziałam się , że Deuca uciekła Rapier , Diable i Satan są dorosłe , Shake - jak już wiadomo - nie żyje , Shima ma 11 mies. , a Devill 10 . A , i być może , Rapier spodziewa się szczeniąt , ale tego nie jestem pewna . Aha , i Shima chce się zemścić za brata .

    Tasha

    OdpowiedzUsuń
  47. Tasha, dlaczego nie poeiedzialas!!!!!! Prosze, niech to sie nie powturzy!!!

    Aria

    OdpowiedzUsuń
  48. Dobra, morze się pomiescimy. W sumie będzie nas.....ok 20

    Banshee

    OdpowiedzUsuń
  49. Ciociu , poprosisz Sienta , żeby mi dał jakiś bandaż? To nic poważnego , tylko z łapy leci mi krew po spotkaniu z Shake'm i Shimą .

    Glimmer

    OdpowiedzUsuń
  50. Tasha, śmiertelnie nas wszystkich wystraszylas! Wogule wiesz ze bedzie wojna?

    Aria

    OdpowiedzUsuń
  51. Em...Jaka wojna?

    Tasha

    OdpowiedzUsuń
  52. Dzięki , Shady .

    Glim

    OdpowiedzUsuń
  53. Ber ci wszystko wyjasni. Musze przygotować plan wygrania tej bitwy

    Aria

    OdpowiedzUsuń
  54. Spoko. Prosze Glimm. Tylko ostrorznie!
    Shadow

    OdpowiedzUsuń
  55. Ario , nie musisz zbyt wiele wymyślać . Raz , że Bryza nie weźmie udziału w bitwie , dwa , że z WWN mamy znacznie większą przewagę liczebną .

    Leach

    OdpowiedzUsuń
  56. Wiem. Mamy jesze innych sojusznikow. Ale i tak musimy obmyslic plan przebiegu bitwy. A ja to wszystko robie na komorce...

    Aria

    OdpowiedzUsuń
  57. aria jakby ,co mogę ci pomóc ma mały plan.

    Banshee

    OdpowiedzUsuń
  58. Np. trzy wilki na jednego :P

    Leach
    PS W końcu będzie nas znacznie więcej . W dodatku w WMS dorosło dużo wilków .

    OdpowiedzUsuń
  59. Dobra kiedy będziemy tam iść?

    Banshee

    OdpowiedzUsuń
  60. Znaczy do jaskini

    Banshee

    OdpowiedzUsuń
  61. W sensie ze gdzie Banshee? Tak wgl jaki masz plan?

    Aria

    OdpowiedzUsuń
  62. Dobry pomysł Leach

    Saw

    OdpowiedzUsuń
  63. Aha. Ok. To idz tam teraz ze szczeniakami, Leachem, Storm i CHarie. Ja też pójdę

    Aria

    OdpowiedzUsuń
  64. Wsumie to zwiadowców wyślemy przwda do lasu i benda tam przesiadywać wojnę ,oczywiście jak napotkają wroga niepozwolą mu przejść ,ale kiedy przyjdzi co do czego ,przybiegną ,ja wiem że to może niebyć rozsądne ,ale pomyśl jeżeli
    ktoś obcy będzie przechodził to więka szansa dla nas.

    Banshee

    OdpowiedzUsuń
  65. Ok już wyruszamy ,zaras wracam

    Banshee

    OdpowiedzUsuń
  66. Dobry plan Ban. Trzeba obstawic zwiadowcow wokol terenu

    Rolly

    OdpowiedzUsuń
  67. A czy zwiadowcy z sojusznich watah też?

    Leach

    OdpowiedzUsuń
  68. Już jestem ,dobrze Saw b ędzie ze mną !

    Banshee

    OdpowiedzUsuń
  69. A gdzie ukryją się szczeniaki z WBK i WMS?

    Glimmer

    OdpowiedzUsuń
  70. W swoich watahah, bo sa daleko od pola bitwy. Jeszzcze pomyślę, ale pewnie wiekrzosc tak.

    Aria

    OdpowiedzUsuń
  71. Myślałam nad wszystkimi zwiadowcami ,też z sojuszów

    Banshee

    OdpowiedzUsuń
  72. O nie...Kia umarła! Szkoda....Tak mi przykro...

    Glimmer

    OdpowiedzUsuń
  73. Dobrze ze zyje jej corka. Rika, jak to sie dokladnue stalo?:'(

    Aria

    OdpowiedzUsuń
  74. Nowy basior udusił Kię . Czytałam na stronie ich watahy :(

    Glimmer
    PS Kiedy Kia była w WWG , bardzo ją lubiłam...

    OdpowiedzUsuń
  75. Wskrzeszyłam ją i znalazłam!!! ;)
    Rika
    Ps. Hej
    Kia

    OdpowiedzUsuń
  76. Dobra ja urodziłam więc walczę a mała Kari gdzie ma się schować
    Rika

    OdpowiedzUsuń
  77. Ja , Rolly i wszystkie Bety całą noc obradowalismy nad strategia na wojne i wymyslilismy: utworzymy 2 lub 3 odzialy zlorzone z 15 wilkow: 5 sprzodu, 3 zboku. Ta formacje nazwiemy Kamé-żółw. Bedzie zlorzona ze zwyklych wilkow, nie musza to byc wyszkoleni wojownicy, bo do tej walki nie potrzeba TAKIEJ walki. Szczeguly puzniej. Na jakies 80% wszystjie sily wzl beda atakowac w nieladzie. Wiec prawdziwi wojownicy z sojuszniczych watah i z wwg zajda ich od tylu, kiedy Kamé bedzie isc na nich od przodu. Potem wytlumacze jak dokladnie dziala żółw.

    Aria

    OdpowiedzUsuń
  78. Fajny plan , Ario :) A te 15 wilków będzie z WWG?

    Leach

    OdpowiedzUsuń
  79. Czyta sie zwiadowcow, to ma sie strategie;-) nie, wilkui beda przemoeszane. W Kamé maga byc nauczyciele, uzdrowiciele, magowie i cala reszta nie wyszkolonych na wojownikow wilkow. Potem wytlumacze na czym dokladnie polega żółw bo musze isc na spotkanie z Athosem bo on da mi potrzebne rzeczy. Tak pozatym: dzis warte nasz ty, Leach a w nocy Khami Jaskinia Alph, a przy Omegach i reszcie:Ephira i w nocy Zuko

    Aria

    OdpowiedzUsuń
  80. OK :) A Ario , w tym żółwiu znajdą się też wilki z sojuszów?

    Leach
    PS Czy ktoś może przez chwilę popilnować Tashy?

    OdpowiedzUsuń
  81. Tak

    Aria

    PS. Ide do Athosa Rolly ja popilnuje

    OdpowiedzUsuń
  82. OK , dzięki :) Zaraz powiadomię Alphę Charli .

    Leach
    PS Jakiego Athosa?

    OdpowiedzUsuń
  83. Popatrz na wilczych bogów.

    Ps. Alpha Charli juz powiadomiona i reszta Alph tez

    Aria

    OdpowiedzUsuń
  84. Droga Ario gdzie ma się shować Kari córka Riki
    Kia

    OdpowiedzUsuń
  85. Moze schowac sie tam gdzie resztq szczenoat. Ile ma miesięcy?
    Aria

    OdpowiedzUsuń
  86. Dobra; sluchajcie: w Kamé jest 15 wilkow. Od Athosa, boga wojny dostalam specjanle zbroje. Maja one przyciski z przodu z lewej z prawej i z tylu. Gdy nacisnie sie np. Lewy, z lewego boku zbroi wyrazta tarcze. Kiedy nacisnie sie np. Prawy i tylny, z prawego boku i z tylu wyloni sie tarcza. 15 wilkow w formacji nacisnie odpowiednie przyciski tak, aby z prawej, lewej z przodu i z tylu powstala razen tak jakby skorupa żółwia. Zaden wilk z wzr nue przedzrze sie przez te tarcze, natomiast wilki z pierwszego rzędu Kamé beda wysowac pyski i pazury pomiedzy szczeliny pomiedzy tarczami raniac wrogow. Co więcej, wilki z tylnych szeregow beda pchaly masa ciala pierwszy szereg tak, ze z formacji powstanie gryzacy i drapiacy taran. Bedziemy spychac wzr na nasze sily wojownikow ktore zajda ich od tylu.
    Podova sie plan? Ktos chce cos dodac??

    Rolly

    OdpowiedzUsuń
  87. Extra plan!

    Leach
    PS A kto będzie w tym żółwiu?
    PPS Córka Riki ma 1 dzień . Patrzyłem na ich watahę :)

    OdpowiedzUsuń
  88. Jeszcze nie wiem.. ok

    Rolly

    OdpowiedzUsuń
  89. No ma jeden dzień. A co my mamy robić znaczy moja wataha?
    Kia

    OdpowiedzUsuń
  90. A właśnie Rika może pilnować szczeniaków może być w środku bo mała nie je mięsa tylko pije mleko od matki.
    Kia

    OdpowiedzUsuń
  91. Przeczytaj post Rolly' ego. W Kamé bedzie tez pare twoich wilkow. Leach, zawolasz Alphe Charli??

    Aria

    OdpowiedzUsuń
  92. Ok, a kiedy mam już być gdzieś tak na necie jutro?
    Kia

    OdpowiedzUsuń
  93. Ok. kiedy mam już być gotowa do walki?Oraz moja wataha?
    Kia

    OdpowiedzUsuń
  94. Jasne :) Już jest . Mam jej coś przekazać czy ty jest powiesz?

    Leach

    OdpowiedzUsuń
  95. Nawet dobrze , Shady , dzięki .

    Glimmer
    PS Kio , poczytaj sobie na stronie WWG . Tak znajdziesz odpowiedź .

    OdpowiedzUsuń
  96. Ario mogę Ci jutro wysłać na HW opko?

    Leach
    PS O wojnie , oczywiście. Dlatego chcę wiedzieć , kto będzie w żółwiu .
    PPS Kia , wojna jest o 14:00

    OdpowiedzUsuń
  97. Dobry plan Ario

    Ban

    OdpowiedzUsuń
  98. Dzieki Banshee! Leach, niewiem czy bede mogla odebrac opo. Pirozzmawiam z Char.

    Alpho Charli, czy zechcialabys popriwadzic jedenz Kamé? Drugi poprowadzi Rolly, a jab bedzie trzeci to ja

    Aria

    OdpowiedzUsuń
  99. Ależ oczywiście , Alpho Ario . Z wielką przyjemnością .

    Alpha Charli
    PS Mój partner Montan jest wojownikiem , więc on będzie iść z tyłu. I mam pytanie: który z Kame(jak się robisz to e?) poprowadzę?

    OdpowiedzUsuń
  100. Dziekuje Alpho Charli:-D
    To é robie na telefonie, nie wiem jak robi sie to na kompie. Poprowadzosz drugi. Kamé beda sie zmieniac lub isc na inne odzialy WZR. Wilki w żółwiach tez beda sie zmieniac w liniach.
    Czt karzdy rozumie plan z Kamé?

    Aria

    OdpowiedzUsuń
  101. Jak zmieniać?

    Leach

    OdpowiedzUsuń
  102. Ja rozumiem ,a ciociu co dokładnie ja mam robić?

    Saw

    OdpowiedzUsuń
  103. Poprostu jak pierwsza formacja sie zmeczy lub cos innego sie stanie, droga formacja wejdzie na jej moejsce. Wilku poprostu beda sie przegupowywac czyli piersza linia pujdzie szybko na koniec, drufa wejdzie na miejasce pierwszej, trzzecia na drugiej itd. Jeszcze jakies pytania na temat Kamé?

    Aria

    OdpowiedzUsuń
  104. Chwila Saw. Wojna zacznie sie o 14. Wilki przydzielone do Kamé! Zakladajcie zbroje! Wojownicy! Tez zalurzcie, ale normalne! Wiecie jali jest plan! Szczeniaki i opiekunowie wraz z Eragonem- lecćcie juz do jaskini ziemnej! W dowodztwie bede ja, Aria, Banshee, Mara, Valixy, Kia, Charli, Aisha i reszta Alph! Wojowmikami, ktorzy beda zachodzic WZR od tylu bedzie dowodzic Montan.

    Rolly

    OdpowiedzUsuń
  105. hejka tu mikandi
    mam plan bardzo dobry ARIO prześle ci rysunek terytorium watahy bryzy

    OdpowiedzUsuń
  106. Ario przesłałem Ci opko na HW.

    Leach
    PS Niezłe zbroje ;)

    OdpowiedzUsuń
  107. Wiem
    Niestety nie moge go dodac:'(

    Ps. Dzieki;-)

    Aria

    OdpowiedzUsuń
  108. Ario, a co ja mam robić? Nie chcę siedzieć w jaskini pod opieką dorosłych wilków. Ja chcę walczyć,pomóc lub zrobić co kolwiek byleby nie patrzeć bezczynnie na wojnę! Proszę....mogę pomóc?

    Katniss

    OdpowiedzUsuń
  109. Katniss, Glim tez by chcuala, ale nie morze. To bedzir prawdziwa krwawa walka. Nie morzesz brac w niwj udzialu

    Aroa

    OdpowiedzUsuń
  110. Mała, Aroa ma rację! Trzymaj się z dala od walki. Masz dopiero 2 miesiące!!!! A spójż na Glimmer jest od ciebie o wiele starsza bo ma już 11 miesięcy a też walczyć nie może! Tylko nie próbuj żadnych głupstw, bo nie chcę znaleźć Cię na polu bitwy.

    Mara

    OdpowiedzUsuń
  111. Dobrze mowisz Mara.Wiesz ze bedziesz w dowodztwie?

    Aria

    OdpowiedzUsuń
  112. Mara zapowadzisz mnie do tej jaskini? plis
    mikandi

    OdpowiedzUsuń
  113. Mikandi tylko uważnie pilnuj Glimmer. Będzie próbowała uciekać .

    Glimmer

    OdpowiedzUsuń
  114. Wojna rozpozeta!!!!!!

    Rolly

    OdpowiedzUsuń
  115. Sorry . Tego nie napisała Glimmer tylko Leach.

    Leach

    OdpowiedzUsuń
  116. Prowadzę swoją część , Alpho Rolly! Spychajmy ich!!!

    Alpha Charli
    PS Mam nadzieję, że moja córka (gdyż niedawno urodziłam) ma dobrą opiekę.

    OdpowiedzUsuń
  117. Ja w dowódctwie?! Ale się będzie dzialo!!!!! Katniss proszę cię nie bierz udziału w w ojnie i zostaj w jaskini.

    Mara

    OdpowiedzUsuń
  118. Mara, wez pare wilkow i biegnijcie na partnera Bryzy!

    OdpowiedzUsuń
  119. Jasnę! Wezmę ze sobą kilku zwiadowców! Ephira, Mefisto, Valixy, idziecie ze mną?

    Mara

    OdpowiedzUsuń
  120. Ario! Rapier atakuje!!!!!!!!!!!!!

    Glimmer

    OdpowiedzUsuń