Szczeniakui pujda z opiekunami:Storm i Chari i ze straznikiem Eragonem ( morze jeszcze przed wojna znajde jakichs opiekunow) do ziemnej jaskini Banshee. Tam beda bezpueczni. Sawyer na cheile pujdzie zobaczyc wojnę, ale reszta siedzi w bezpiecznej kryjowce. Follow, Luna, wy wytworzcie pole ochronne nad kryjowka szczeniakow.
Dobry pomysl, Rolly. Zwiadowcy:Mefisto, Atena,Valixy i Ephira- pobiegnijvie do WZR. Na zwiady. Flix, pomurz uzdrowicielom wytwarzac leki. Juz od dzic beda wystawione warty przy jaskiniach. Dzis przy Jaskini Alph: Eragon, w nocy Banshee, przy Jaskin Gamm, Delt i Omeg: Reika, w nocy Senter
I też mam pomysł : niech w czasie wojny Eragon czai się przy jaskini , a jak tylko zobaczy wilka z WZR , rzuci się na niego . Storm i Charie będą pilnować szczeniąt w jaskini .
Leach PS Jest problem: nigdzie nie ma Tashy . Na żadnych terenach!
Pierwsze pytanie : co ty na to na mój plan? Drugie : czy szczeniaki z WWN zostaną z Opiekunkami w swojej watasze , czy przeniosą się do jaskini Banshee?(Wtedy będzie jedna opiekunka więcej) .
Twoj plan jest dobry, ale chodzi ci o ta jaskinie Banshee, tak?? Jeszcze nie wiem, nie wiadzialam tej ziemnej jaskini i nie wiem czy pomiesci tyle wilkow. Zapytam Ban jak sie obudzi
Dobrze , Ciociu! :D Udało mi się!!!!!!!!!! Zabiłam Shake'a!!!!! Jestem w siebie dumna! Mam tylko pogryzioną prawą przednią łapę , a Shima ma ranę na grzbiecie!!!! :D
12 , ale Alpha Charli powiedziała , że dwie najstarsze - Linda i Evana , mogą zostać w ich watasze z nauczycielką . Druga może pójść do naszych szczeniaków .
Poszłam na przeszpiegi . I dowiedziałam się , że Deuca uciekła Rapier , Diable i Satan są dorosłe , Shake - jak już wiadomo - nie żyje , Shima ma 11 mies. , a Devill 10 . A , i być może , Rapier spodziewa się szczeniąt , ale tego nie jestem pewna . Aha , i Shima chce się zemścić za brata .
Wsumie to zwiadowców wyślemy przwda do lasu i benda tam przesiadywać wojnę ,oczywiście jak napotkają wroga niepozwolą mu przejść ,ale kiedy przyjdzi co do czego ,przybiegną ,ja wiem że to może niebyć rozsądne ,ale pomyśl jeżeli ktoś obcy będzie przechodził to więka szansa dla nas.
Ja , Rolly i wszystkie Bety całą noc obradowalismy nad strategia na wojne i wymyslilismy: utworzymy 2 lub 3 odzialy zlorzone z 15 wilkow: 5 sprzodu, 3 zboku. Ta formacje nazwiemy Kamé-żółw. Bedzie zlorzona ze zwyklych wilkow, nie musza to byc wyszkoleni wojownicy, bo do tej walki nie potrzeba TAKIEJ walki. Szczeguly puzniej. Na jakies 80% wszystjie sily wzl beda atakowac w nieladzie. Wiec prawdziwi wojownicy z sojuszniczych watah i z wwg zajda ich od tylu, kiedy Kamé bedzie isc na nich od przodu. Potem wytlumacze jak dokladnie dziala żółw.
Czyta sie zwiadowcow, to ma sie strategie;-) nie, wilkui beda przemoeszane. W Kamé maga byc nauczyciele, uzdrowiciele, magowie i cala reszta nie wyszkolonych na wojownikow wilkow. Potem wytlumacze na czym dokladnie polega żółw bo musze isc na spotkanie z Athosem bo on da mi potrzebne rzeczy. Tak pozatym: dzis warte nasz ty, Leach a w nocy Khami Jaskinia Alph, a przy Omegach i reszcie:Ephira i w nocy Zuko
Dobra; sluchajcie: w Kamé jest 15 wilkow. Od Athosa, boga wojny dostalam specjanle zbroje. Maja one przyciski z przodu z lewej z prawej i z tylu. Gdy nacisnie sie np. Lewy, z lewego boku zbroi wyrazta tarcze. Kiedy nacisnie sie np. Prawy i tylny, z prawego boku i z tylu wyloni sie tarcza. 15 wilkow w formacji nacisnie odpowiednie przyciski tak, aby z prawej, lewej z przodu i z tylu powstala razen tak jakby skorupa żółwia. Zaden wilk z wzr nue przedzrze sie przez te tarcze, natomiast wilki z pierwszego rzędu Kamé beda wysowac pyski i pazury pomiedzy szczeliny pomiedzy tarczami raniac wrogow. Co więcej, wilki z tylnych szeregow beda pchaly masa ciala pierwszy szereg tak, ze z formacji powstanie gryzacy i drapiacy taran. Bedziemy spychac wzr na nasze sily wojownikow ktore zajda ich od tylu. Podova sie plan? Ktos chce cos dodac??
Dziekuje Alpho Charli:-D To é robie na telefonie, nie wiem jak robi sie to na kompie. Poprowadzosz drugi. Kamé beda sie zmieniac lub isc na inne odzialy WZR. Wilki w żółwiach tez beda sie zmieniac w liniach. Czt karzdy rozumie plan z Kamé?
Poprostu jak pierwsza formacja sie zmeczy lub cos innego sie stanie, droga formacja wejdzie na jej moejsce. Wilku poprostu beda sie przegupowywac czyli piersza linia pujdzie szybko na koniec, drufa wejdzie na miejasce pierwszej, trzzecia na drugiej itd. Jeszcze jakies pytania na temat Kamé?
Chwila Saw. Wojna zacznie sie o 14. Wilki przydzielone do Kamé! Zakladajcie zbroje! Wojownicy! Tez zalurzcie, ale normalne! Wiecie jali jest plan! Szczeniaki i opiekunowie wraz z Eragonem- lecćcie juz do jaskini ziemnej! W dowodztwie bede ja, Aria, Banshee, Mara, Valixy, Kia, Charli, Aisha i reszta Alph! Wojowmikami, ktorzy beda zachodzic WZR od tylu bedzie dowodzic Montan.
Ario, a co ja mam robić? Nie chcę siedzieć w jaskini pod opieką dorosłych wilków. Ja chcę walczyć,pomóc lub zrobić co kolwiek byleby nie patrzeć bezczynnie na wojnę! Proszę....mogę pomóc?
Mała, Aroa ma rację! Trzymaj się z dala od walki. Masz dopiero 2 miesiące!!!! A spójż na Glimmer jest od ciebie o wiele starsza bo ma już 11 miesięcy a też walczyć nie może! Tylko nie próbuj żadnych głupstw, bo nie chcę znaleźć Cię na polu bitwy.
Hej wataho! O tym blogu nie dowie sie WZR więcmmożemy tu spokojnie rozmawiać o wojnie. Ktoś ma jakiś plan??
OdpowiedzUsuńAria
Dobra, ja mam:
OdpowiedzUsuńSzczeniakui pujda z opiekunami:Storm i Chari i ze straznikiem Eragonem ( morze jeszcze przed wojna znajde jakichs opiekunow) do ziemnej jaskini Banshee. Tam beda bezpueczni. Sawyer na cheile pujdzie zobaczyc wojnę, ale reszta siedzi w bezpiecznej kryjowce. Follow, Luna, wy wytworzcie pole ochronne nad kryjowka szczeniakow.
Rolly
Dobry pomysl, Rolly. Zwiadowcy:Mefisto, Atena,Valixy i Ephira- pobiegnijvie do WZR. Na zwiady. Flix, pomurz uzdrowicielom wytwarzac leki. Juz od dzic beda wystawione warty przy jaskiniach. Dzis przy Jaskini Alph: Eragon, w nocy Banshee, przy Jaskin Gamm, Delt i Omeg: Reika, w nocy Senter
OdpowiedzUsuńAria
Saw, jako stazysta na strarznika, morzesz pomuc mamie przy warcie
OdpowiedzUsuńRolly
A co ja mam robić , Ario?
OdpowiedzUsuńLeach
PS Radzę Storm bardzo pilnować Glimmer .
I też mam pomysł : niech w czasie wojny Eragon czai się przy jaskini , a jak tylko zobaczy wilka z WZR , rzuci się na niego . Storm i Charie będą pilnować szczeniąt w jaskini .
OdpowiedzUsuńLeach
PS Jest problem: nigdzie nie ma Tashy . Na żadnych terenach!
Leach, ty jestes wojownikiem, wiec pewnie jutro bedziesz mial warte przy jakiejs jaskini a potem na wojnie bedzoesz walczyl!
OdpowiedzUsuńPs. Wiem...Glimm na pewno bedzie chciala sie wymknac....
Aria
Wysylam po nia Zuko.
OdpowiedzUsuńRolly
Biegne na poszukiwania!!
OdpowiedzUsuńZuko
Ale podobno Shadow widziała , że Tasha przekracza Wilczy Potok . :(
OdpowiedzUsuńLeach
Tak, widzialam ja. Moge pujsc z wojkiem Zuko??
OdpowiedzUsuńShadow
Co?! Moja siostra zniknęła!? Przeszła przez Wilczy Potok?!
OdpowiedzUsuńBerlo
Wygramy ta wojne!!!!
OdpowiedzUsuńReika
Dobrze, Shady, idz
OdpowiedzUsuńRolly
Ario! Rolly! Zuko! Wiem , gdzie mogła pójść Tasha!
OdpowiedzUsuńBerlo
Gdzie??
OdpowiedzUsuńZuko
Są dwie opcje : Albo do Watahy Krystalicznej Wody , do swojego chłopaka Savoya , albo do Watahy Złotej Iskry , do Artemisy .
OdpowiedzUsuńBerlo
Mam dwa pytania do Arii .
OdpowiedzUsuńLeach
Jak Banshee sie wyspi ( bo dzis ma nocna wahte) to zaprowadzi szczeniaki i opiekunow do jej kryjowki. Niech zobacza gdzie beda sie chowac
OdpowiedzUsuńAria
Zuko, wez Shadowy i Berlo. On pokarze ci droge do tych watah. Tak Leach?
OdpowiedzUsuńAria
Pierwsze pytanie : co ty na to na mój plan? Drugie : czy szczeniaki z WWN zostaną z Opiekunkami w swojej watasze , czy przeniosą się do jaskini Banshee?(Wtedy będzie jedna opiekunka więcej) .
OdpowiedzUsuńLeach
Twoj plan jest dobry, ale chodzi ci o ta jaskinie Banshee, tak?? Jeszcze nie wiem, nie wiadzialam tej ziemnej jaskini i nie wiem czy pomiesci tyle wilkow. Zapytam Ban jak sie obudzi
OdpowiedzUsuńAria
OK .
OdpowiedzUsuńLeach
PS Jak idą poszukiwania Tashy?
Jestesmy w drodze do WKW
OdpowiedzUsuńShadow
OK . Powiedzcie , jak się czegoś dowiecie .
OdpowiedzUsuńLeach
Ok
OdpowiedzUsuńZuko
Banshee, zaprowadz szczeniaki, Leacha, Stotm i Chari do tej twojej jaskini ziemnej w ktorej sie urodzilas
OdpowiedzUsuńRolly
OdpowiedzUsuńTo w końcu jak duża jest ta jaskinia?
OdpowiedzUsuńLeach
Hej! Patrzyłem na rozmowy WZR . Bryza wymięka! Prosiła przeprosić Sentera , szkoda jej Mikandi ale uważa , że Charie zepchnęła Mikandi .
OdpowiedzUsuńLeach
Ario!!!!!!!!! Shake i Shima weszli do tereny WWG! Mogę zabić Shake'a? Proszę!!!!!!! Mam u niego dług! To przez niego mam tą paskudną ranę na pysku!!
OdpowiedzUsuńGlimmer
dziękuje za pozwolenie!
OdpowiedzUsuńSaw
Ario ,czy to dobry pomysł ,żeby Saw mi pomagał?
OdpowiedzUsuńBanshee
Niemogę się skontaktować z WBK ponieważ niema tam loginów :(
OdpowiedzUsuńBanshee
MAMO to bardzo dobry pomysł ,wykarze swoje umiejętności których ty mnie auczyłaś !!!!
OdpowiedzUsuńPS. mam nadzieję ,że Tasha sie znajdzie.
Saw
Ban, Saw jezt teraz starzysta. Niech sie czegos nauczy. Banshee, czy ta jaskinia ziemna w ktorej sie urodzilas jest durza?
OdpowiedzUsuńAria
Na pewno się znajdzie . Znam ją . Ale jest problem : jeśli Zuko , Shadow i Berlo jej nie znajd a m to Tasha pojawi się , ale...Na wojnie .
OdpowiedzUsuńGlimmer
PS Ario , do mogę dać Shake'owi w kość? Proszę!
Eh...bryza to tchurz. Chciała odwołać wojne i zaprowadzic pokoj! Glim, atakuj!
OdpowiedzUsuńAria
Jupi je!!!!!! Zaraz Wam zdam relacje! Wielkie dzięki Ario!
OdpowiedzUsuńGlim
Spoko Glimm, ale mow mi ciociu
OdpowiedzUsuńAria
Dobrze , Ciociu! :D Udało mi się!!!!!!!!!! Zabiłam Shake'a!!!!! Jestem w siebie dumna! Mam tylko pogryzioną prawą przednią łapę , a Shima ma ranę na grzbiecie!!!! :D
OdpowiedzUsuńGlimmer
Ciociu! Widziałam Tashę!
OdpowiedzUsuńGlimm
Brawo, Glimm! Gdzie ja widzialas?
OdpowiedzUsuńAria
Em...Na terenie WZ .
OdpowiedzUsuńGlimmer
Zuko poinformowany. Zaraz ja tu sprowadzi!
OdpowiedzUsuńRolly
Ario , nie uwierzysz , ale oni nie mają żadnych wojowników! Będą walczyć tylko łowcy , strażnicy i zawiadowcy! I mają tylko jedną Opiekunkę szczeniąt!
OdpowiedzUsuńLeach
Wiem. Ogladalam jej watache. Wygramy ta wojne!!!!
OdpowiedzUsuńAria
Na 100%!
OdpowiedzUsuńLeach
Mam Tasze! Teraz nam mow po co zes tam polazla!
OdpowiedzUsuńZuko
Tak, jaskinia jest durza, ale ile dokładnie jest szczeniąt w WWN?
OdpowiedzUsuńBanshee
12 , ale Alpha Charli powiedziała , że dwie najstarsze - Linda i Evana , mogą zostać w ich watasze z nauczycielką . Druga może pójść do naszych szczeniaków .
OdpowiedzUsuńLeach
Poszłam na przeszpiegi . I dowiedziałam się , że Deuca uciekła Rapier , Diable i Satan są dorosłe , Shake - jak już wiadomo - nie żyje , Shima ma 11 mies. , a Devill 10 . A , i być może , Rapier spodziewa się szczeniąt , ale tego nie jestem pewna . Aha , i Shima chce się zemścić za brata .
OdpowiedzUsuńTasha
Tasha, dlaczego nie poeiedzialas!!!!!! Prosze, niech to sie nie powturzy!!!
OdpowiedzUsuńAria
No OK....
OdpowiedzUsuńTasha
Dobra, morze się pomiescimy. W sumie będzie nas.....ok 20
OdpowiedzUsuńBanshee
Ciociu , poprosisz Sienta , żeby mi dał jakiś bandaż? To nic poważnego , tylko z łapy leci mi krew po spotkaniu z Shake'm i Shimą .
OdpowiedzUsuńGlimmer
Tasha, śmiertelnie nas wszystkich wystraszylas! Wogule wiesz ze bedzie wojna?
OdpowiedzUsuńAria
Ja poprosze!
OdpowiedzUsuńShadow
Em...Jaka wojna?
OdpowiedzUsuńTasha
Dzięki , Shady .
OdpowiedzUsuńGlim
Ber ci wszystko wyjasni. Musze przygotować plan wygrania tej bitwy
OdpowiedzUsuńAria
Spoko. Prosze Glimm. Tylko ostrorznie!
OdpowiedzUsuńShadow
Ario , nie musisz zbyt wiele wymyślać . Raz , że Bryza nie weźmie udziału w bitwie , dwa , że z WWN mamy znacznie większą przewagę liczebną .
OdpowiedzUsuńLeach
Wiem. Mamy jesze innych sojusznikow. Ale i tak musimy obmyslic plan przebiegu bitwy. A ja to wszystko robie na komorce...
OdpowiedzUsuńAria
aria jakby ,co mogę ci pomóc ma mały plan.
OdpowiedzUsuńBanshee
Np. trzy wilki na jednego :P
OdpowiedzUsuńLeach
PS W końcu będzie nas znacznie więcej . W dodatku w WMS dorosło dużo wilków .
Dobra kiedy będziemy tam iść?
OdpowiedzUsuńBanshee
Znaczy do jaskini
OdpowiedzUsuńBanshee
W sensie ze gdzie Banshee? Tak wgl jaki masz plan?
OdpowiedzUsuńAria
Dobry pomysł Leach
OdpowiedzUsuńSaw
Aha. Ok. To idz tam teraz ze szczeniakami, Leachem, Storm i CHarie. Ja też pójdę
OdpowiedzUsuńAria
Wsumie to zwiadowców wyślemy przwda do lasu i benda tam przesiadywać wojnę ,oczywiście jak napotkają wroga niepozwolą mu przejść ,ale kiedy przyjdzi co do czego ,przybiegną ,ja wiem że to może niebyć rozsądne ,ale pomyśl jeżeli
OdpowiedzUsuńktoś obcy będzie przechodził to więka szansa dla nas.
Banshee
Ok już wyruszamy ,zaras wracam
OdpowiedzUsuńBanshee
Dobry plan Ban. Trzeba obstawic zwiadowcow wokol terenu
OdpowiedzUsuńRolly
A czy zwiadowcy z sojusznich watah też?
OdpowiedzUsuńLeach
Już jestem ,dobrze Saw b ędzie ze mną !
OdpowiedzUsuńBanshee
A gdzie ukryją się szczeniaki z WBK i WMS?
OdpowiedzUsuńGlimmer
W swoich watahah, bo sa daleko od pola bitwy. Jeszzcze pomyślę, ale pewnie wiekrzosc tak.
OdpowiedzUsuńAria
Myślałam nad wszystkimi zwiadowcami ,też z sojuszów
OdpowiedzUsuńBanshee
Ok
OdpowiedzUsuńHej hej dopiero pszyszłam Rika
OdpowiedzUsuńO nie...Kia umarła! Szkoda....Tak mi przykro...
OdpowiedzUsuńGlimmer
Dobrze ze zyje jej corka. Rika, jak to sie dokladnue stalo?:'(
OdpowiedzUsuńAria
Nowy basior udusił Kię . Czytałam na stronie ich watahy :(
OdpowiedzUsuńGlimmer
PS Kiedy Kia była w WWG , bardzo ją lubiłam...
Wskrzeszyłam ją i znalazłam!!! ;)
OdpowiedzUsuńRika
Ps. Hej
Kia
Dobra ja urodziłam więc walczę a mała Kari gdzie ma się schować
OdpowiedzUsuńRika
Ja tez...:'(
OdpowiedzUsuńShadow
Ja , Rolly i wszystkie Bety całą noc obradowalismy nad strategia na wojne i wymyslilismy: utworzymy 2 lub 3 odzialy zlorzone z 15 wilkow: 5 sprzodu, 3 zboku. Ta formacje nazwiemy Kamé-żółw. Bedzie zlorzona ze zwyklych wilkow, nie musza to byc wyszkoleni wojownicy, bo do tej walki nie potrzeba TAKIEJ walki. Szczeguly puzniej. Na jakies 80% wszystjie sily wzl beda atakowac w nieladzie. Wiec prawdziwi wojownicy z sojuszniczych watah i z wwg zajda ich od tylu, kiedy Kamé bedzie isc na nich od przodu. Potem wytlumacze jak dokladnie dziala żółw.
OdpowiedzUsuńAria
Fajny plan , Ario :) A te 15 wilków będzie z WWG?
OdpowiedzUsuńLeach
Czyta sie zwiadowcow, to ma sie strategie;-) nie, wilkui beda przemoeszane. W Kamé maga byc nauczyciele, uzdrowiciele, magowie i cala reszta nie wyszkolonych na wojownikow wilkow. Potem wytlumacze na czym dokladnie polega żółw bo musze isc na spotkanie z Athosem bo on da mi potrzebne rzeczy. Tak pozatym: dzis warte nasz ty, Leach a w nocy Khami Jaskinia Alph, a przy Omegach i reszcie:Ephira i w nocy Zuko
OdpowiedzUsuńAria
OK :) A Ario , w tym żółwiu znajdą się też wilki z sojuszów?
OdpowiedzUsuńLeach
PS Czy ktoś może przez chwilę popilnować Tashy?
Tak
OdpowiedzUsuńAria
PS. Ide do Athosa Rolly ja popilnuje
OK , dzięki :) Zaraz powiadomię Alphę Charli .
OdpowiedzUsuńLeach
PS Jakiego Athosa?
Popatrz na wilczych bogów.
OdpowiedzUsuńPs. Alpha Charli juz powiadomiona i reszta Alph tez
Aria
Droga Ario gdzie ma się shować Kari córka Riki
OdpowiedzUsuńKia
Moze schowac sie tam gdzie resztq szczenoat. Ile ma miesięcy?
OdpowiedzUsuńAria
Dobra; sluchajcie: w Kamé jest 15 wilkow. Od Athosa, boga wojny dostalam specjanle zbroje. Maja one przyciski z przodu z lewej z prawej i z tylu. Gdy nacisnie sie np. Lewy, z lewego boku zbroi wyrazta tarcze. Kiedy nacisnie sie np. Prawy i tylny, z prawego boku i z tylu wyloni sie tarcza. 15 wilkow w formacji nacisnie odpowiednie przyciski tak, aby z prawej, lewej z przodu i z tylu powstala razen tak jakby skorupa żółwia. Zaden wilk z wzr nue przedzrze sie przez te tarcze, natomiast wilki z pierwszego rzędu Kamé beda wysowac pyski i pazury pomiedzy szczeliny pomiedzy tarczami raniac wrogow. Co więcej, wilki z tylnych szeregow beda pchaly masa ciala pierwszy szereg tak, ze z formacji powstanie gryzacy i drapiacy taran. Bedziemy spychac wzr na nasze sily wojownikow ktore zajda ich od tylu.
OdpowiedzUsuńPodova sie plan? Ktos chce cos dodac??
Rolly
Extra plan!
OdpowiedzUsuńLeach
PS A kto będzie w tym żółwiu?
PPS Córka Riki ma 1 dzień . Patrzyłem na ich watahę :)
Jeszcze nie wiem.. ok
OdpowiedzUsuńRolly
No ma jeden dzień. A co my mamy robić znaczy moja wataha?
OdpowiedzUsuńKia
Glimm, jak lapa??
OdpowiedzUsuńShadow
A właśnie Rika może pilnować szczeniaków może być w środku bo mała nie je mięsa tylko pije mleko od matki.
OdpowiedzUsuńKia
Przeczytaj post Rolly' ego. W Kamé bedzie tez pare twoich wilkow. Leach, zawolasz Alphe Charli??
OdpowiedzUsuńAria
Jasne, Kia!
OdpowiedzUsuńAria
Ok, a kiedy mam już być gdzieś tak na necie jutro?
OdpowiedzUsuńKia
Ok. kiedy mam już być gotowa do walki?Oraz moja wataha?
OdpowiedzUsuńKia
Jasne :) Już jest . Mam jej coś przekazać czy ty jest powiesz?
OdpowiedzUsuńLeach
Nawet dobrze , Shady , dzięki .
OdpowiedzUsuńGlimmer
PS Kio , poczytaj sobie na stronie WWG . Tak znajdziesz odpowiedź .
Ario mogę Ci jutro wysłać na HW opko?
OdpowiedzUsuńLeach
PS O wojnie , oczywiście. Dlatego chcę wiedzieć , kto będzie w żółwiu .
PPS Kia , wojna jest o 14:00
Dzięki ;)'
OdpowiedzUsuńKia
Dobry plan Ario
OdpowiedzUsuńBan
Dzieki Banshee! Leach, niewiem czy bede mogla odebrac opo. Pirozzmawiam z Char.
OdpowiedzUsuńAlpho Charli, czy zechcialabys popriwadzic jedenz Kamé? Drugi poprowadzi Rolly, a jab bedzie trzeci to ja
Aria
Ależ oczywiście , Alpho Ario . Z wielką przyjemnością .
OdpowiedzUsuńAlpha Charli
PS Mój partner Montan jest wojownikiem , więc on będzie iść z tyłu. I mam pytanie: który z Kame(jak się robisz to e?) poprowadzę?
Dziekuje Alpho Charli:-D
OdpowiedzUsuńTo é robie na telefonie, nie wiem jak robi sie to na kompie. Poprowadzosz drugi. Kamé beda sie zmieniac lub isc na inne odzialy WZR. Wilki w żółwiach tez beda sie zmieniac w liniach.
Czt karzdy rozumie plan z Kamé?
Aria
Jak zmieniać?
OdpowiedzUsuńLeach
Ja rozumiem ,a ciociu co dokładnie ja mam robić?
OdpowiedzUsuńSaw
Poprostu jak pierwsza formacja sie zmeczy lub cos innego sie stanie, droga formacja wejdzie na jej moejsce. Wilku poprostu beda sie przegupowywac czyli piersza linia pujdzie szybko na koniec, drufa wejdzie na miejasce pierwszej, trzzecia na drugiej itd. Jeszcze jakies pytania na temat Kamé?
OdpowiedzUsuńAria
Ale kiedy Saw??
OdpowiedzUsuńAria
Na wojnie
OdpowiedzUsuńSaw
Chwila Saw. Wojna zacznie sie o 14. Wilki przydzielone do Kamé! Zakladajcie zbroje! Wojownicy! Tez zalurzcie, ale normalne! Wiecie jali jest plan! Szczeniaki i opiekunowie wraz z Eragonem- lecćcie juz do jaskini ziemnej! W dowodztwie bede ja, Aria, Banshee, Mara, Valixy, Kia, Charli, Aisha i reszta Alph! Wojowmikami, ktorzy beda zachodzic WZR od tylu bedzie dowodzic Montan.
OdpowiedzUsuńRolly
hejka tu mikandi
OdpowiedzUsuńmam plan bardzo dobry ARIO prześle ci rysunek terytorium watahy bryzy
Na howrse?
OdpowiedzUsuńAria
Ario przesłałem Ci opko na HW.
OdpowiedzUsuńLeach
PS Niezłe zbroje ;)
Wiem
OdpowiedzUsuńNiestety nie moge go dodac:'(
Ps. Dzieki;-)
Aria
Ario, a co ja mam robić? Nie chcę siedzieć w jaskini pod opieką dorosłych wilków. Ja chcę walczyć,pomóc lub zrobić co kolwiek byleby nie patrzeć bezczynnie na wojnę! Proszę....mogę pomóc?
OdpowiedzUsuńKatniss
Katniss, Glim tez by chcuala, ale nie morze. To bedzir prawdziwa krwawa walka. Nie morzesz brac w niwj udzialu
OdpowiedzUsuńAroa
Mała, Aroa ma rację! Trzymaj się z dala od walki. Masz dopiero 2 miesiące!!!! A spójż na Glimmer jest od ciebie o wiele starsza bo ma już 11 miesięcy a też walczyć nie może! Tylko nie próbuj żadnych głupstw, bo nie chcę znaleźć Cię na polu bitwy.
OdpowiedzUsuńMara
Dobrze mowisz Mara.Wiesz ze bedziesz w dowodztwie?
OdpowiedzUsuńAria
Mara zapowadzisz mnie do tej jaskini? plis
OdpowiedzUsuńmikandi
Mikandi tylko uważnie pilnuj Glimmer. Będzie próbowała uciekać .
OdpowiedzUsuńGlimmer
Wojna rozpozeta!!!!!!
OdpowiedzUsuńRolly
Sorry . Tego nie napisała Glimmer tylko Leach.
OdpowiedzUsuńLeach
Prowadzę swoją część , Alpho Rolly! Spychajmy ich!!!
OdpowiedzUsuńAlpha Charli
PS Mam nadzieję, że moja córka (gdyż niedawno urodziłam) ma dobrą opiekę.
Ja w dowódctwie?! Ale się będzie dzialo!!!!! Katniss proszę cię nie bierz udziału w w ojnie i zostaj w jaskini.
OdpowiedzUsuńMara
Mara, wez pare wilkow i biegnijcie na partnera Bryzy!
OdpowiedzUsuńhej słabą nazwę wybrałas na te rozmowy
UsuńJasnę! Wezmę ze sobą kilku zwiadowców! Ephira, Mefisto, Valixy, idziecie ze mną?
OdpowiedzUsuńMara
Jasne!
OdpowiedzUsuńZuko
Ario, co mam zrobić?
OdpowiedzUsuńSonia
Ario! Rapier atakuje!!!!!!!!!!!!!
OdpowiedzUsuńGlimmer